İstanbul Aromaterapi Masajı

İstanbul Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen karşılımlar ile hazırlanan masaj yağları ile uygulanan bir masaj türüdür. Masaj hareketlerinin temposu düşük ve hareketlerin şiddet oranının hafif olması ile bilinir. Uygulandığı zaman kişide rahatlama ve gevşeme meydana gelir. Özellikle stresin atılmasında oldukça etkilidir. Arındırma özelliği sayesinde kişi dinlenir ve denge bulunması sağlanır. Bu masaj türü duygusal sıkıntı çekenler için de ideal bir seçim olarak karşınıza çıkacaktır. Aromaterapi masajı herkes için uygulanabilir. Özel uçucu yağlar kişiye özel olarak hazırlanır ve kişiye uygulanır. Bu masaj türü Uzakdoğu Hint kökenli bir masaj türüdür. Yağlar ile kişiler kendilerini rahatlatıyor ve iyi hissetmelerini sağlıyorlar.

Aromaterapi Masajı Neye İyi Gelir; Özellikle kas, kemik ve eklem sorunu yaşayan kişilere iyi gelir. Bel ve sırt ağrısı yaşayan kişilere özel bitkiler yardımı ile masaj yapılır. Özellikle spor yaralanmaları sonucu da tercih edilir ise faydalı olacaktır. Stresten kaynaklı sorunlarınız oluştuğunda da hizmet alabilirsiniz. Baş ağrısı gibi sürekli olarak sorun yaşıyorsanız aromaterapi alabilirsiniz. Bu masaj türü kadın sağlığı açısından da oldukça etkilidir. Menopoz sorunu olanlar, regl sıkıntıları gibi durumlarda yardımcı olacaktır. Hamilelik sıkıntılarında yaşanan bacak ağrıları, rahatlayamama, bel ağrıları gibi durumlarda da tercih edilebilir. Dolaşım, sindirim ve solunum yolu rahatsızlıklarında da etkili olduğu gözlemlenmiştir. Etkili yapılması sonucu kısa süre içerisinde fayda görebilirsiniz.

Aromaterapi masajı günün yorgunluğunu atmak için de birebir çözüm olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi alerji durumunudur. Yağların yoğun kullanılmasından kaynaklı bir alerjiniz mevcut ise bunu önceden belirtmelisiniz. Ayrıca size uygun masaj yağını da tercih edebilirsiniz. Bu sayede verimli bir masaj dönemi geçirebilirsiniz. Özellikle kas ağrıları sorunu yaşayan kişiler bu masaj tekniğinden yararlanabilir. Yaşam kalitenizin artmasına olanak tanıdığı gibi size dinlik hissi de verir. Düzenli olarak almanızda herhangi bir sakınca yoktur. Masaj öncesinde ağır gıdalar tüketmemeye de özen gösterin. Kullanılan yağların ciltte emilme oranı yüksektir. Bu sayede cildinizin beslenmesine de katkı sağlar.

Randevu Alın

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin Hemen Arayın Fırsatı Kaçırmayın Gece 24:00e Kadar Açığız!

Herşey Dahil Masaj Paketi

Paket içeriğimiz toplam 90 dakika sürüyor içerisinde sauna, buhar odası, Türk hamamı, Kese, Köpük ile sunuyoruz.

 
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın