Kadıköy Buhar Odası

Kadıköy`de Buhar Odası Keyfi

Buhar odası kapalı bir alandan oluşan ve içerisinde sadece buharın bulunduğu nemli bir odadır. Buhar odasındaki nem oranı yüksek olduğu için ciltte herhangi bir şekilde kuruma olmaz. Cilt buhar odası sayesinde nem alır ve toksinleri vücuttan atma konusunda yardımcı olur. Toksinlerinizi atmak istediğinizde bu odanın gücünden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kaslarda biriken lasdik asidinin parçalanmasına yardımcı olduğu da biliniyor. Buhar odasında kalma süresi en fazla 15 dakika olmalıdır. Çünkü ortam belirli bir süre sonunda aşırı sıcak olacak ve nefes almayı da zorlaştıracaktır.

Buhar Odası Kimler İçin Uygundur
Spor sonrası gevşeme yapmak isteyen kişileri için uygun olacaktır. Spor sonrası toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Kandaki oksijen oranını arttırmak isteyenler de fayda görebilir. Buhar odasındaki ısı oranı dolaşım sistemini de hızlandırır. Cildinizi temizlemek isteyenler ve öksürük sorunu olan kişiler için de uygun olacaktır.

Buhar Odasının Yararları
Buhar odası solunum yolu rahatsızlığı olan kişiler için de yarar sağlıyor. Solunum yollarını açarak kişiyi rahatlatır. Cildin deri altına kadar temizlenmesine de imkan veren buhar odası temizlik arayanlar için de ideal bir seçim olacaktır. Bu sayede cildin yenilenme oranı da yükselir.

Düzenli olarak buhar odası hizmeti alabilirsiniz. Cilde temizlik ve yenilenme açısından katkı sağlaması sayesinde kendinizi de iyi hissetmenize yardımcı olur. Buhar odası sonrası duş almayı da ihmal etmemelisiniz.

 
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın